This site is owned and third-party cookies. If you continue with us we understand that you accept the use of cookies.

Reclamatie Debauchery5k

Discuție în 'Reclamatii' creată de iani, 24 Ian 2018.

Taguri:
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. iani

iani Membru Nou
    Membru

Aprecieri:
    +0 / -0
    Numele meu : iiANii

Numele reclamatului : Debauchery5k

Motivul reclamatiei : Bataie de joc 

Dovezi : https://imgur.com/a/VLAc7

Descrierea incidentului : 

Un admin se teleporteaza la mine , si ma acuza de "jignire staff" pentru ca a fost folosit un name tag cu numele lui pe un porc .

Conform regulamentului , nu este nici o regula care nu ne permite sa folosim numele adminilor sau stafului pe animale , iteme ecc.

Dupa care , prin abuz de putere acest individ Debauchery5k imi schimba terenul de sub mine in obsidian ca "pedeapsa" spuse el .

Asta este bataie de joc pentru oameni ca mine , care joaca intre 6/10 ore pe zi . Voteaza zi de zi , ajuta playeri cu bani informatii si tot ce trebuie .

Doar imi iroseste timpul pentru ca nu are ce sa faca pe server .

Va rog sa rezolvati .

Am primit ban 2 ore pentru asta .

Am dovezi la tot .

Vreau doar scuze din partea lui public . !

Data si ora : 24/01/2018 - 15:00

Sectiune : Survival 

2. ket88

ket88 Operator Global
    Operator

Aprecieri:
    +7 / -0
    "Nu aveți voie să înjurați sau să jigniți membri staffului. Există riscul să nu mai puteți vorbi sau juca pe acel cont (ban permanent)." - cred ca scrie destul de clar ca n-ai voie sa insulti un membru din staff, dar se pare ca pentru tine trebuia sa specificam ca nu e voie nici sa denumesti un porc cu numele unui operator, care a fost mai util serverului decat ai fost tu in orice caz.

Drept urmare, Debauchery5k nu va fi sanctionat

:tc:

#2 ket88, 24 Ian 2018
    Ultima editare de un moderator: 24 Ian 2018
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.