This site is owned and third-party cookies. If you continue with us we understand that you accept the use of cookies.

Reclamatie asupra doamnei Unic0rnx3 (abuz de putere)

Discuție în 'Reclamatii' creată de cobaltdawn, 6 Aug 2018.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. cobaltdawn

cobaltdawn Membru Nou
    Membru

Aprecieri:
    +0 / -0
    Draga cititori,
    Cu mana pe piept si cealalta pe biblie va spun cu multe remuscari in suflet si cu multa tristete caci astazi a fost cea mai neagra zi de minecraft. In jurul orei 23:38 (imi aduc aminte cu lacrimi in ochi cum a specificat domnul laky18 in chat ora) eram la cules de ciuperci cu dragul meu tovaras alexgrist in nether. La un moment dat am fost acaparat cu un tpa inofensiv de la domnul Soviet.... (nu mi-am retinut numele). Evident am acceptat oportunitatea. Nu era prima oara cand a dat tpa. La prima ocazie lam omorat pe acel domn. Astazi era ziua razbunarii. In momentul in care sa teleportat, domnisoara Unic0rnx3 si-a dat tp la el, abuzand astfel de comenzile ei de donatoare. Eu ma gandesim ca au creat un pact pe discord, in care cita ca ea ne va omora pentru al razbuna pe el(eu am o banuire ca ei se cunosc si vorbesc pe discord). In primul moment al acestei nedumeriri am gasit de cuvinta sa o omoram( eu cu dragul meu tovaras alexgrist , cu care vorbeam in clipa dezastrului pe discord) pentru ai lua toate bunataturile din inventar. Dupa ce am fugarit-o prin nether am intrat intr-un conflict de dureri si pierderi neimaginabile. Ea ma omorat pe mine , dar domnul meu tovaras a fugit spre ea sa o doboarea pentru a ma razbuna. El a reusit sa invinga acest obstacol imens si a omorat-o pe doamna Unic0rnx3. Dar povestea nu se termina aici, ci deabea incepe. Doamna Unic0rnx3 nu sa lasat invinsa asa de usor. Ea insa a facut abuz de putere , sa folosit de comanda /back , si-a dobandit iteme-le inapoi de pe podea cai dragul meu tovaras nu mai avea loc in inventar de la cules atatea ciuperci si la omorat in sange rece furandu-i itemele. Dupa aceasta izbanda, doamna Unic0rnx3 a fost foarte nervoasa si mi-a vorbit in cuvinte rele si imaginabile in limba germana , in asa fel in cat sa nu o inteleaga stafful sa-i dea mute. La sfarsit nu am reusit sa recuperam itemele noastre furate, ci doare niste falsuri enchantate de domnul laky18 in speranta de a nu scrie accewst raport asupra domnisoarei Unic0rnx3. Eu sunt foarte dezamagit de abilitatile mele de a-mi recupera iteme-le furate. Acest abuz de putere nu ar trebui sa fie acceptat in aceasta comunitate crestina de minecraft. Cu mana pe suflet marturisesc ca am fost marcat si traumatizat.
    In final, ca aceasta fapta nu trebuie lasata sa treaca ne justificata. Asteptam ca faptasi sa fie adusi la justitie. Va multumim pentreu atentia acordata.
    Cu drag,
    domni cobaltdawn & alexgrist

2. Andrei

Andrei Operator Global
    Operator

Aprecieri:
    +36 / -0
    1. Nu ai respectat modelul.
    2. Pt ca respectivul jucator a recunoscut ca da tp fara motiv si sa streseze jucatorii va fi sanctionat.
    3. Apreciez faptul ca ai incercat sa descrii cat mai bine totul.

3. TGesteu

TGesteu Operator Survival
    Operator

Aprecieri:
    +27 / -0
    Fa alta reclamatie in care sa respecti modelul altfel nu se va lua in considerare!Multumesc!
    Imi place cum ai scris

4. MngDny

MngDny Operator Survival
    Operator

Aprecieri:
    +43 / -0
    Frumos rezumat dar nu respecta modelul.
    TC.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.