This site is owned and third-party cookies. If you continue with us we understand that you accept the use of cookies.

Adminii care distrug si nu repara

Discuție în 'Reclamatii' creată de tanknoob, 26 Ian 2018.

Taguri:
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. tanknoob

tanknoob Membru Nou
    Membru

Aprecieri:
    +0 / -0
    Vreau sa ma plang pentru acei admini care au venit la un moment dat la o ferma facuta intr-un copac, au distrus o parte din ferma si nici macar nu au reparat sau sa lase ceva in loc, au lasat pur si simplu asa, distrus. La fel si unele blocuri dintr-o casuta ca sa intre. Nu mi se pare normal ca cineva sa vina si pur si simplu si sa distruga, mai ales din partea unui admin. Am dat tag adminului Robert pentru ca este singurul pe care il stiu ca a fost prin zona, nu il acuz pe el si nici pe altii pentru ca nu stiu cine a fost dar as vrea sa se revizuiasca acest comportament si macar sa se lase itemele distruse in urma intr-un chest daca nu reparat sau echivalentul inapoiat. Fain server

2. Ranger

Ranger Owner
    Owner

Aprecieri:
    +82 / -0
    In primul rand ai un model de respectat si daca nu ai avut protectie oricine putea sa iti sparga din ferma...iar daca ai avut doar cineva care are allow ti-a spart, pentru ca robert nu poate sparge pe protectie.

:tc:  

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.